Kontakt

Cantiero

Meble włoskie Cantiero

Wykonane z litego drewna meble Cantiero cenione są na włoskim rynku już od ponad sześćdziesięciu lat czyli od pierwszych momentów rozpoczęcia działalności firmy. Początki tej bardzo znanej jak również cieszącej się ogromnym uznaniem w dzisiejszych czasach na rynkach meblowych niemalże całego świata marki, datuje się na schyłek lat czterdziestych dwudziestego wieku.

Wyznacznikiem jakim charakteryzują się oferowane przez Cantiero meble stał się wyjątkowy poprzez swoją niepowtarzalność włoski design Przez lata działalności w branży nie tylko zdobyte przez firmę ogromne doświadczenie, które pozwala wychwycić najaktualniejsze potrzeby rynku meblarskiego ale również wzornictwo oparte na projektach słynnych stylistów decydują, że meble Cantiero znajdują się na jednej z najwyższych lokat w branży. Ich posiadanie dla wielu koneserów pięknego a zarazem funkcjonalnego umeblowania traktuje jako wyznacznik elegancji i zarazem olbrzymiego luksusu.

Oferta mebli Cantiero bazuje przede wszystkim na zachowaniu tradycyjnej stylistyki oraz zagwarantowaniu najwyższej jakości wszystkich produktów. Włoskie meble renomowanej firmy przeznaczone są do salonów, jadalni, bibliotek oraz gabinetów. Wykonane z litego drzewa i lakierowane specjalną techniką stoły, komody oraz biurka doskonale wpasowują się w klimat wnętrz aranżowanych w klasycznym stylu.

Ich niebywała elegancja każdego nawet najdrobniejszego szczegółu oraz włoska stylistyka dzięki ofercie naszego salonu może również zagościć w polskich domach.

Zobacz meble Cantiero