Kontakt

DV Home

W odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby współczesnego rynku branży wnętrzarskiej znana, a zarazem bardzo ceniona przede wszystkim u wielbicieli niepowtarzalnego stylu włoska firma DV Home przygotowała niezwykle ciekawą zarówno pod względem designu, jak i jakości wykonania ofertę mebli przeznaczonych do jadalni, sypialni oraz salonu.

Najnowsza kolekcja zaproponowana przez projektantów włoskiej marki DV Home nawiązuje do tak cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem stylistyki glamour. Jej główną cechą charakterystyczną jest niezwykle umiejętne oraz przemyślane połączenie współczesnego designu ze stylistyką barokową. Stylizowane meble zaproponowane przez producenta to wyjątkowo udane zestawienie ponadczasowego luksusu z delikatnością, zmysłowością i przekornym połączeniem różnego rodzaju faktur. Doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach wyznaczając ich stylistykę i podkreślając swoją funkcjonalnością charakter pomieszczenia.

Zaoferowana przez włoską markę DV Home kolekcja w umiejętny sposób łączy ze sobą zestawienie różnych materiałów takich jak dla przykładu drewno z luksusowymi tkaninami pokazując w ten sposób nie tylko niezwykły kunszt projektu, ale również najwyższą jakość wykonania każdego, nawet najmniejszego detalu. Dzięki rozbudowanej ofercie obejmującej całe zestawy, a także pojedyncze egzemplarze mebli, każde wnętrze w odsłonie zaproponowanej przez włoskich projektantów doskonale wpisuje się w aranżację w stylu glamour.

Zobacz meble DV Home