Jesteś tutaj: Strona główna Meble Włoskie Oferowane marki Goldconfort
Kontakt

Goldconfort

Meble włoskie Goldconfort

Meble tapicerowane produkowane przez firmę Goldconfort to wyjątkowy włoski design i najwyższa jakość stanowiąca perełkę na polskim rynku.

Działająca od końca lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku firma Goldconfort z siedzibą w Quaratta we włoskiej Toskanii dzięki zdobytemu doświadczeniu poleca światowej jakości stylistykę, która aby sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów nieustanie podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami wytyczając nowe trendy we wzornictwie meblowym.

Priorytetem dla firmy Goldconfort już od samych początków zaistnienia na rynku meblowym stało się nawiązywanie do toskańskiej tradycji w stylizacji z nowatorskim podejściem. Owocuje to wyjątkowo oryginalnym wzornictwem oraz odpowiednim doborem tkanin tapicerskich, które w dużej mierze decydują o stworzeniu pełnej harmonii umeblowania z zastosowanym stylem aranżacyjnym wnętrza. Dostępne aż ponad trzysta tkanin jak również najwyższej jakości skóry naturalne pozwalają na stworzenie unikatowego modelu pochodzącego nawet z tej samej linii produkcyjnej. O jakości jaką posiadają renomowane meble decyduje również ręczne tapicerowanie, zastosowanie stelaży z drewna naturalnego oraz wypełnienia z gęsiego puchu.

Meble Goldconfort to przede wszystkim o najwyższej funkcjonalności i pięknie sofy, narożniki, fotele oraz szezlongi z trzech sztandarowych kolekcji Classico, Modern i Neocalassico, które powstają w oparciu o pomysły najlepszych w branży meblarskiej projektantów, a które dzięki ofercie naszego salonu mogą zdobić również polskie domy.

Zobacz meble Goldconfort