Kontakt

Selva

Meble włoskie Selva

Gdy ponad pięćdziesiąt lat temu Joseph Selva rozpoczynał swoją pierwszą pracę jako asystent prezesa niewielkiej włoskiej firmy meblarskiej, nie zdawał sobie sprawy z tego, że już w niedalekiej przyszłości jego nazwisko stanie się nazwą marki będącej potentatem w branży meblarskiej, która dziś jest znana i ceniona w państwach całego świata.

O wyjątkowym wzornictwie jaką mają włoskie meble Selva decyduje nie tylko ogromne doświadczenie zdobyte przez lata działalności na branżowym rynku ale również współpraca z największymi projektantami, do których z pewnością zaliczyć można Lorenzo Bellini czy Axel Einthoven. Ze względu na najwyższą jakość oraz stylistykę łączące klasykę z innowacyjnymi rozwiązaniami meble Selva stale goszczą na ważnych targach organizowanych na całym świecie. Ich ekspozycje można oglądać na targach odbywających się między innymi w Kolonii, Moskwie, rodzimym Mediolanie a nawet High Point w Stanach Zjednoczonych.

Stylistyka marki Selva której priorytetem jest włoski design nie tylko odgaduje aktualne potrzeby dzisiejszego klienta ale również wytycza nowe trendy na branżowym rynku. Urozmaicone a zarazem wyjątkowo oryginalne wzornictwo pozwala na ich idealny dobór oraz stworzenie harmonijnych wnętrz aranżowanych w dowolnym stylu.

Dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji jedynie naturalnego drewna oraz zastosowaniu fornirów z najszlachetniejszych gatunków drzew, oferowane w sprzedaży meble mają nie tylko najwyższą jakość ale również wyjątkową trwałość o czym świadczy zdobycie przez Selva prestiżowego w branży złotego certyfikatu "M".

Zobacz meble Selva