Kontakt

Tonin

Meble włoskie Tonin

Renomowana marka mebli Tonin na rynkach całego świata kojarzy się z ofertą przygotowaną przede wszystkim dla wnętrz nowoczesnego domu. Działająca już od ponad trzydziestu lat na branżowym rynku firma, doskonale odczytuje potrzeby dzisiejszego klienta i wciąż wzbogaca swoją ofertę o modele mebli, które charakteryzują się niebanalnym, włoskim designem.

Meble Tonin dzięki wyjątkowemu wzornictwu oraz dokładnie dopracowanych wszystkich szczegółów cieszą koneserów oryginalnych aranżacji w państwach całego świata. Najważniejszym priorytetem firmy stał się przede wszystkim włoski design łączący piękno z ogromną funkcjonalnością, które wytyczają najnowsze trendy stylizacyjne w branży meblarskiej. Oferowane przez TONIN meble produkowane są ze szczegółowo wyselekcjonowanych materiałów co może gwarantować ich najwyższą jakość. Dzięki wyjątkowej dbałości o każdy detal, wykończenie a taże innowacyjne wzornictwo każdy mebel zarówno o stylistyce klasycznej jak i nowoczesnej doskonale harmonizuje z wnętrzem o dowolnej aranżacji, dodając mu wyjątkowego klimatu.

Oferta renomowanej firmy Tonin obejmuje meble o innowacyjnej stylizacji przeznaczone do kuchni, jadalni, salonu a nawet sypialni. Włoski charakter wzornictwa nawiązujący do czystych oraz prostych form, co od lat stało się firmowym znakiem marki jest w stanie zmienić i nadać zupełnie ponadczasowego charakteru każdemu wnętrzu a dzięki jej ekspozycji w naszym salonie może cieszyć również polskich koneserów piękna, jakości i funkcjonalności.

Zobacz meble Tonin